Интервью №1

15:22

Привет, мои дорогие! Сегодня у нас открывается новая рубрика – интервью со скрап мастерицами (и конечно мастерами, если такие найдутся) и первой мы позвали в гости уже не малоизвестную скрап-мастерицу Ирину Ефремову (Гаркавенко). Можете откладывать всё в сторону и присаживаться по удобней потому, что вопросиков мы ей задали немало)) Что же, приступим.

Ира, расскажи немножко о себе, о своей жизни, буквально пару слов, чтоб наши читатели могли поближе с тобой познакомиться
 Привіт усім читачам. Мене звати Іра. Для того, щоб ви зрозуміли, з ким маєте справу, достатньо буде кілька слів про мене. Я – щаслива та життєрадісна молода дівчина. Я дружина найкращого чоловіка в світі, який мене надзвичайно підтримує у всьому, а в моїй творчості – особливо. Я люблю спілкування з цікавими людьми, люблю весело проводити час, просто обожнюю весну та стильні речі, а тому і сама намагаюсь оточувати себе красою, творити і робити цей світ гарнішим.
♥Наверное задам банальный вопрос, но всё таки, как в твоей жизни появился скрапбукинг? С чего начался твой творческий путь?
Взагалі, я люблю прояв краси та смаку в усьому – в фотографії, в одязі, в інтер’єрі, у своїй майстерні. Я пам’ятаю, ще до того, як я захопилась скрапом, я завжди вміла вдягнутись так, що всі кольори та аксесуари гармонійно складалися в єдиний образ,  вміла навіть гарно скомпонувати квітки у вазі. Мої перші роботи зовсім не були досконалими та не виглядали професійно. Мені просто хотілось творити і мої руки самі собою прикладали до папірців різноманітні квіточки, стрічки та ґудзики. Знаєте, кожен знаходить себе у чомусь іншому, у чомусь особливому тільки для нього. Хтось відчуває життя тільки тоді, коли малює, хтось не уявляє його без сцени, а хтось взагалі жити не може без рослин приміром, а я очевидно знайшла себе саме тут, у папірцях, стрічках та квіточках. Хоча, зізнаюсь, часто буває дуже важко, але мені це навіть подобається. З часом, з практикою, як і в будь-якій іншій професії, набираєшся  досвіду, стаєш впевненішим, більш освіченим у своїй сфері – ось вам і результат. Хоча, звичайно, мені ще є куди розвиватись і до чого прагнути. До речі, останнім часом ідеї навідуються до мене не зовсім у потрібний час і в потрібному місці,  і причому абсолютно спонтанно.  Тому я завжди маю при собі блокнот і ручку, щоб швиденько їх записати.

У тебя бывают моменты, когда покидает муза? Как ты решаешь этот вопрос, чем и как вдохновляешься?

Звичайно такі дні бувають, хоча і не часто. Але в мене є 2 невеличких секрети. Перший - я просто іду на прогулянку, це може бути парк, чи зустріч з друзями, а другий – це скрап – шоппінг. І що саме цікаве, я частіше користуюсь планом «б»))))
Если представить, что в твоей жизни не было бы скрапбукинга, чем бы занимала это свободное время?

Думаю, це була б флористика. Чесно кажучи, я дуже люблю квіти, і вже років так 3 мене переслідує бажання почати працювати в флор сфері.  Що саме цікаве, що на своє весілля  я оформила майже саменька, тому відчуваю скоро будуть і нові цікаві проекти.

Есть ли ещё какие-то виды творчества, которыми ты занимаешься? Если нет, то есть ли такие, которые ты хотела бы освоить?

Так, як я сказала раніше, мене дуже цікавить флористика і все що з цим пов’язано. Квіти  для мене – це джерело енергії. Люблю їх розглядати, та складати в букетики.  А ще, я  обожнюю фотографуватись. не сам процес, а саме пошук антуражу для фотосету, формування цілісної композиції, ну і звичайно результат)))

Возможно, вопрос не совсем по теме, но всё-таки, какая музыка в твоём плейлисте? Любишь ли ты вообще музыку и какую? Какое место она занимает в твоей жизни?

Як я люблю музику, одним реченням неможливо передати. Я слухаю її практично завжди, вона є невід’ємною частиною мого творчого процесу, тому має велике значення та неймовірний вплив на мене та мою творчість. Інколи мені хочеться послухати чогось спокійного та романтичного,  тоді мої роботи виходять світлими та ніжними. А буває і навпаки, я просто вмикаю драйвову музику, яка мене заводить, і тоді на світ з’являються яскраві та життєрадісні роботи. Але є у моєму плейлисті і спокійні та задушевні пісні, адже для ніжної та трепетної роботи теж потрібен відповідний настрой.

Ира, у тебя есть какие-то определённые вещи в скрапе, без которых не обходится ни одна твоя работа, которые ты считаешь главными?

Зараз я просто не уявляю життя без моїх блокнотиків. Тому милі тканинки та  кавові листочки мене просто захопили. відчуваю, що це на довго.
Ні одна моя робота не обходиться без  буйства кольору. часто мені кажуть, що я вмію гарно та ефектно компонувати кольори) хоча все роблю інтуїтивно. Тому, думаю кожна моя робота наповнена енергією кольору, ну і звичайно любов’ю. Часто мої емоції ,це і є результат.)
Интересно было бы узнать, как была создана первая работа (проданная)? Трудно ли было начинать?

Що стосується моєї першої проданої роботи, то перед моїми очима одразу з’являється мій перший альбом. Я зробила його на замовлення своїй хорошій знайомій. Юля тоді  замовила альбомчик для свого коханого  - бас-гітариста відомого українського гурту.  Вже тоді, з самого початку, я задалась ціллю зробити дійсно якісну річ, щоб здивувати такого вибагливого клієнта. І в мене дійсно все вдалось. Я була задоволена, тому що невдовзі, після того, як альбом був вже подарований, я отримала нове замовлення, але вже від них двох, і це були весільні запрошення. Для мене це стало великим поштовхом. Мою роботу оцінили. Я зрозуміла, що зупинятися не можна ні в якому разі, треба розвиватися далі. Тому мій початок був не настільки важким, як цікавим.

Есть ли мастера, работами которых ты восхищаешься (говоря именно о скрапе)? Может ты даже училась на их работах?

Взагалі я дуже захоплююсь роботами наших вітчизняних скрап-майстринь. Маленькими скрап-музами для мене являються Валерія Єлькіна та Оксана Музика. Звичайно не можу не відмітити і іноземних чудо-майстринь, роботами яких я особливо насолоджуюсь -  це Ельза, МузаМама та Ірина Катарсис. Та і взагалі, що тут казати, всі дівчатка, які займаються скрапом чи іншими видами творчості - дійсно надзвичайно талановиті і мають гарний смак

♥У тебя есть любимый стиль и техника в скрапе? Какой бы хотела освоить в совершенстве? Потому что, смотря на твои работы, мне кажется, что ты умеешь ВСЁ!)))

Стиль для мене поняття зовсім несумісне зі мною.  Я не маю якось визначеного стилю. Дуже хотіла б побувати на МК з шеббі, так як чомусь руки в мене абсолютно не  лежать  до таких речей, хоча ніжні роботи , я обожнюю, але лише роздивлятись)))
Какая твоя глобальная цель в скрапе, если можно так сказать? Есть ли предел, которого ты хочешь достигнуть?
Цілей багато, кожного разу це невеличка сходинка, на яку я встаю. глобально, це не про мене. Так як я часто міняю свою думку  але головне я знаю,  що ще довго буду займатись улюбленою справою )))
А межа - це довести свої роботи до ідеальності, та ощасливлювати ще більше людей своїми роботами)
Был ли момент, когда скрап не приносил удовольствия и хотелось всё бросить? Как ты с эти справилась?

Ні, не було. Кожного разу, дякуючи скрапу, я відкривала нові горизонти. То була і класна робота в хобі центрі, і виставкова діяльність і спілкування з прекрасними творчими людьми. Тому я навіть не задумаюсь про таке чому дуже рада)))
♥Расскажи о своих достижения в скрапбукинге? Что они для тебя значат?

Спочатку це були перші перемоги в конкурсах. Одного разу було так,  що я отримала всі 3 призові місця, бо зробила  3 роботи. Це був дуже класний поштовх. Потім я була учасником в багатьох ДК. А зараз моїми досягненнями ,є мої нові колекції блокнотиків та листівок і це мене найбільше тішить))))
 ♥Какой бы вопрос ты задала следующей мастерице?

Як ви відноситесь до ліфтингу ваших робіт?

Вот так вот) Спасибо большое Ире, что уделила нам время и ответила на вопросы. Я пока пошла готовится к новому интервью, а вы, дорогие мои, не прекращайте творить, экспериментировать, изобретать и получать от этого массу удовольствия! Всех обнимаю! 

Ваша  Ponochka

You Might Also Like

4 коммент.

 1. очень люблю творчество Иры)))в ней столько позитива и добра!!!)))
  спасибо за интервью))

  ОтветитьУдалить
 2. Да, её творчество очень вдохновляет :)) Именно поэтому не могли не взять интервью))
  Всегда ведь хочется чуточку поближе узнать внутренний мир таких прекрасных людей)

  ОтветитьУдалить
 3. I believe that avoiding processed foods is the first step to lose weight. They may taste good, but processed foods have very little nutritional value, making you eat more just to have enough energy to get through the day. If you are constantly eating these foods, switching to whole grains and other complex carbohydrates will help you to have more energy while eating less. Thanks alot : ) for your blog post.

  ОтветитьУдалить
 4. Thanks for the marvelous posting! I seriously enjoyed reading it, you are a great author.I will be sure to bookmark your blog and definitely will come back later in life. I want to encourage you to ultimately continue your great writing, have a nice holiday weekend!

  ОтветитьУдалить

featured Slider

Технологии Blogger.

Labels

"Графитовая" серия (1) "Прорыв 2019" (1) 8 марта (1) Акинщикова Мария (9) акция (4) алкогольные чернила (172) алкогольные чернила. (16) альбом (3) альтер-скрап (82) Анастасия Любарская (8) Андреянова Алена (10) Анисимова Ирина (13) арт-бук (21) артбук (3) АТС (3) Блог-Хоп (5) блокнот (61) бумага (9) В стиле ретро (3) вдохновение (216) весна (1) видео-МК (21) Вика Rabbit Gray (3) Вика-V.S (7) винтаж (7) винтажная паста (104) галерея (17) где купить (3) гель-хамелеон (2) глиттерный гель (11) глосси (2) голосование (3) готика (1) грунт (10) декорирование (3) дизайн-команда (4) дневник покорительницы миксд-медиа (6) доска вдохновения (170) Евгений Крафт (13) Елена Машкина (19) Елена Харламова (8) Ермолаева Дарья (5) задание (249) задание месяца (17) задание февраля (1) задания с обязательным элементом (90) ЗМ (3) Идейник (70) Инна Бронникова (8) инстаграмм (1) интервью (7) Итоги заданий (136) Итоги задания (24) итоги конфетки (6) итоги Музея (20) Каданова Евгения (5) Катя [teri lin] (5) Катя teri lin (2) клей (2) Клип-арт (1) коллекция (11) Конфетка (17) копилка идей (77) кракелюр (116) кракелюрная краска (2) кракелюрная паста (14) кракелюрный гель (25) кракелюрный лак-акцент (6) краски (33) магазин (5) Мананникова Мария (12) марафон (9) Мария Соскова (8) медиум (5) меловые краски (15) металли открытка (1) металлики (35) миксд-медиа (114) мини-альбом (2) Минуты вдохновения (48) МК (136) Моя вселенная (4) Музей ScrapEgo (27) Набор в ДК (13) навстречу мечте (21) Наждачка (7) Наша ДК (81) Николаева Мария (13) новинки (16) Новый год (16) Обзор продукции (34) Обзор продукции Scrap Ego (26) Обсудим? (26) объявления (13) открытка (41) палитра (2) панно (4) патина (22) пд (8) поздравление с Днём рождения (1) поздравления (10) Поспелова Юлия (18) приглашённый дизайнер (6) Радужная Мышка (6) распродажа (1) репортаж (1) Рождественское утро (4) розыгрыш (7) рубрика DejaVu (7) Саночкина Светлана (6) свадебный альбом (1) сделано со ScrapEgo (206) скетчи (24) скидки (1) скрап-встреча (2) Скрап-новинки (21) скрап-пати (2) Скрап-хитрости (23) скрапакадемия (1) сНЕЖНАЯ РОМАНТИКА (5) совместное задание (9) СП (34) Спонсор (1) спонсорство (1) спреи (59) спрей (8) спрей для эмбоссинга (1) стили в скрапбукинге (1) страничка (5) Страничные эксперименты (28) Субботнее утро (23) тег (4) текстильное сердце (1) текстурная паста (89) тематические задание (1) техника ResinArt (1) трансфер (2) фотозадание (3) холст (43) Цифровые отрисовки. штампы (2) Шкарпет Алена (5) Шклудова Маргарита (14) gesso (1) LO (1) mix-media (12) Nadin BlackBerry (20) ScrapEgo (277) Solomeya (12)